Uwaga na Spoilery! Johnny Gargano zadowolony po TakeOver w Brooklynie, Występ The War Raiders na TakeOver, Luke Harper gotowy do powrotu na ring

» Johnny Gargano pokonał Ricocheta, dzięki czemu zdobył WWE NXT North American Champioship. Warto przypomnieć, że Ricochet zdobył tytuł mistrzowski 18 sierpnia 2018 roku na TakeOver w Brooklynie pokonując Adama Cole’a. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z wczorajszego wydarzenia:

» Podczas wczorajszego eventu NXT TakeOver w Phoenix, The War Raiders (Hanson i Rowe) pokonali The Undisputed Ere(Roderick Strong i Kle O’Reilly), dzięki czemu zdobyli NXT Tag Team Championship. The War Raiders zdobyli swoje pierwsze tytuły mistrzowskie od momentu podpisania kontraktu z WWE. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z walki otwierającej show:

» Na początku tygodnia, Luke Harper pojawił się w WWE Performance Center, gdzie rozpoczął treningu umożliwiające mu powrót do ringu. Dave Meltzer twierdzi, że Harper nie otrzymał zielonego światła od lekarzy, ale być może pojawi się na gali WWE PPV Royal Rumble. Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy The Bludgeon Brothers powrócą do akcji, ale możemy spodziewać się ich w każdej chwili.