Christian uczestnikiem Royal Rumble Matchu?, Nowy wygląd kontuzjowanej gwiazdy WWE, Jack Swagger o rejestracji swojego ring name

» Portal PWInsider.com informuje, że Sin Cara, Christian oraz Maryse pojawią się na Royal Rumble w Phoenix w Arizonie. Niespodziewanie podczas Royal Rumble Axxess pojawił się WWE Hall of Famer Kurt Angle, który również będzie uczestnikiem Royal Rumble Matchu. We wcześniejszych newsach informowaliśmy Was o występie Big Showa, Tye’a Dillingera oraz Ericka Rowana. Tak prezentuje się lista uczestników Royal Rumble Matchu:

R-Truth (at #30), Drew McIntyre, Big E, Kofi Kingston, Xavier Woods, Seth Rollins, Jeff Hardy, Dean Ambrose, Samoa Joe, Bobby Lashley, Elias, Baron Corbin, Andrade, Jinder Mahal, Rey Mysterio, John Cena, Mustafa Ali, Apollo Crews, Titus O’Neil i Randy Orton.

» WWE SmackDown Superstar Tye Dillinger za pośrednictwem Twittera udostępnił zdjęcie, w którym zaprezentował swój nowy wygląd. Wszystko wskazuje na, to że The Perfect 10 wystąpi w Royal Rumble Matchu. Warto wspomnieć o tym, że Dillinger nabawił się urazu w dniu 29 października 2018 roku.

» Jack Swagger udzielił wywiadu dla SportingNews wypowiedział się na temat swojego ring name’u:

“Wciąż jestem w bardzo dobrym kontakcie z WWE, dlatego pozwolę R’Truthowi, aby pojawił się w Royal Rumble Matchu z trzydziestym numerem. Jeśli chodzi o nazwę Jack Swagger, to WWE nie posiada znaku towarowego do niej, a ja jestem w trakcie rejestracji swojego imienia i nazwiska. Wiem, że jest taki piosenkarz, ale moja branża to nie muzyka, więc mogę zarejestrować swój ring name. Mam nadzieję, że podczas mojej drugiej walki w MMA będę mógł wystąpić jako Jack Swagger”.