Dash Wilder odnośnie statusu w WWE, Randy Orton uczestnikiem Royal Rumble Matchu, Kolejne informacje w sprawie Flipa Gordona

» Członek The Revival, czyli Dash Wilder za pośrednictwem Instagrama wypowiedział się na temat swojej przygody z WWE. Na początku stycznia bieżącego roku Wilder oraz Scott Dawson poprosili o zwolnienie ze względu na słaby booking. Dash zamieścił zrzut ekranu ostatniego odcinka Monday Night RAW, gdzie panowie z Revival spotkali się z Vincem McMahonem, co doprowadziło do ich kolejnego title shota. Niestety po raz kolejny musieli uznać wyższość Bobby’ego Roode’a i Chada Gable’a, a sędzią specjalnym starcia był Curt Hawkins.

» WWE Star Randy Orton pojawił się na wtorkowym odcinku SmackDown Live, gdzie wykonał RKO na Samoa Joe, a następnie poinformował, że będzie uczestnikiem 30-osobowego Royal Rumble Matchu podczas WWE PPV Royal Rumble. Viper niespodziewanie pojawił się po ataku, którego dopuścił się Samoa Joe nad Reyu Mysterio oraz Andrade. Ta dwójka mierzyła się ze sobą w walce wieczoru o stypulacji 2 of 3 Falls.

» Kilka dni temu informowaliśmy Was o urazie z jakim zmaga się Flip Gordon. Nabawił się go podczas starcia z Tracym Williamsem na ROH Honor Reigns Supreme w Concord. Federacja Ring of Honor potwierdziła, że Gordon ma poważne problemy z kolanem, ale mimo wszystko najprawdopodobniej będzie w stanie pojawić się 6 kwietnia w Madison Square Garden na wyprzedanym wydarzeniu ROH / NJPW G1 Supercard.