Nikki Cross i Killian Dain małżeństwem, Kto stoi za przywróceniem WWE 205 Live do TV?, Przygotowania Jacka Swaggera do debiutu w MMA

» Byli partnerzy z The SAniTY, czyli Killian Dain oraz Nikki Cross zostali małżeństwem. W ostatnim czasie pojawiło się kilka raportów o zaręczynach tej dwójki, ale WWE opublikowało post dotyczący małżeństwa wcześniej wymienionych gwiazd, w którym pogratulowali szczęśliwej parze.

Dain za pośrednictwem Twittera wyjawił następującą informację:

„Zajęło nam to tylko 10 i pół roku, ale kiedy ma rację, to ma rację. Kocham Cię @NikkiCrossWWE”.

» Prezes WWE Vince McMahon jest osobą odpowiedzialną za przywrócenie odcinków WWE 205 Live do telewizji na żywo. Portal PWInsider.com twierdzi, że Vince chce mieć pełen program na żywo w sieci WWE Network i to jest główny powód przywrócenie dywizji Cruiserweight do telewizji. Podobno po zejściu z anteny wtorkowego odcinka SmackDown Live, gwiazdy WWE 205 zostały przywitane dużym popem przez fanów zgromadzonych na arenie.

» Były WWE World Heavyweight Champion Jack Swagger (Jake Hager) kontynuuje zrzucanie zbędnych kilogramów, przed zbliżającym się debiutem w MMA. Jego przeciwnikiem będzie JW Kiser, a do walki dojdzie 26 stycznia w Inglewood na Bellator MMA 214: