Charlotte Flair o ukształtowaniu w WWE PC, Maria Kanellis dementuje plotki o odejściu z WWE, Kolejny plakat WWE PPV Royal Rumble 2019

» Charlotte Flair w rozmowie dla SportBible wypowiedziała się na temat WWE Performance Center, gdzie stała się prawdziwym zapaśnikiem bez wcześniejszych podstaw:

“Jestem wychowankiem WWE NXT. Wiem, czym w przeszłości zajmował się mój ojciec Ric Flair, ale kiedy pojawiłam się w FCW/NXT nie wiedziałam nic o wrestlingu – nie oglądałam tego, nie robiłam tego. Nie wiem, jak to się stało – po prostu podobało mi się, to że mój tata jest wrestlerem i chciałam podążyć jego śladami, mimo iż grałam w siatkówkę. Niestety w WWE PC nie mogłam robić tego, co mój tata. Oni stworzyli profesjonalnego wrestlera z niczego, jak ja na to patrzę”.

» Maria Kanellis za pośrednictwem Twittera wypowiedziała się na temat raportu dotyczącego prośby jej oraz jej męża o zwolnienie z WWE. W raporcie odnotowano, że małżeństwo już kilka tygodni temu poprosiło o rozwiązanie kontraktów, ponieważ nie są zadowoleni z tego, w jaki sposób WWE z nich korzysta:

“Wszyscy myślą, że wiedzą wszystko. Hahahahahahha. to media społecznościowe, a nie autobiografia – napisała Maria w odpowiedzi na pytanie fana, który zapytał ją, dlaczego jest przebywanie w WWE 2K19 wywołuje w niej podniecenie, gdy prosiła o opuszczenie firmy”.

Maria opublikowała również kilka wpisów dotyczących wsparcia, na które może liczyć ze strony WWE oraz swojego męża, który w przeszłości musiał nadużywać środków przeciwbólowych, od których był uzależniony:

» Finn Balor zastąpił Brauna Strowmana w starciu z Brockiem Lesnarem o WWE Universal Championship na gali WWE PPV Royal Rumble. WWE opublikowało kolejny plakat promujący styczniowe wydarzenie. Na pierwszym planie znajdują się Lesnar i Balor, a w tle pozostałe gwiazdy WWE:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Here is the updated WWE Royal Rumble poster with Braun Strowman being off the show with Brock Lesnar and Finn Balor featured.

Post udostępniony przez Wrestling Inc. (@wrestlinginc)