Uwaga na Spoilery! Szczegóły dotyczące starcia kobiet UFC i WWE, Charlotte vs Ronda Rousey na WM 34?, The Bella Twins powrócą do ringu WWE, Tian Bing kontuzjowany, Debiut rekruta z Chin w WWE, Zapowiedź Impact Victory Road

» Dave Meltzer w najnowszym odcinku The Wrestling Observer Radio wyjawił, że oficjele WWE rzeczywiście chcą zorganizować pojedynek z udziałem kobiet UFC oraz kobiet WWE jednak problem polega na tym, iż ciężko jest znaleźć cztery odpowiednie zawodniczki, gdyż są one rozrzucone na RAW i SmackDown. Istnieją także spekulacje, że na WrestleManii 34 będziemy świadkami starcia z udziałem obecnej pretendentki do SmackDown Women’s Championship oraz Rondy Rousey.

» Portal internetowy The Wrestling Observer Newsletter informuje o tym, że w 2018 roku do ringu powrócą The Bella Twins. Zawodniczki chcą powrócić jako drużyna, a nie prowadzić solowe kariery. Natomiast Brie odpowiedziała na pytanie jednego z fanów dotyczące swojej przyszłości w następujący sposób:

”W 2018 roku będziemy się starać z Danielem Bryanem o kolejne dziecko, więc najprawdopodobniej będzie to mój ostatni rok jeśli chodzi o wrestling”.

» W zeszłym tygodniu podczas live eventu z udziałem gwiazd WWE w Chinach nie pojawił się NXT Superstar Tian Bing, który aktualnie ma krótką przerwę od wrestlingu z powodu kontuzji jakiej nabawił się jakiś czas temu. W miejsce Binga wskoczył Boa, który pokonał Aidena Englisha w swojej debiutanckiej walce.

» Poniżej przedstawiamy dotychczas zapowiedziane pojedynki, które odbędą się w przyszłym tygodniu na Impact Victory Road:

GFW Tag Team Championship Match:
LAX vs oVe

Six Women’s Tag Team Match:
Allie, Rosemary i Gail Kim vs Taya Valkyrie, Taryn Terrell i Sienna

X-Division Championship Match:
Trevor Lee vs Petey Williams

GFW Global Championship Match:
Eli Drake vs Johnny Impact