Ric Flair opowiada o swoim zdrowiu, Debiut Kairi Sane na live evencie WWE NXT, Członek The Ascension tatą, DVD z gwiazdami WWE

» WWE Hall of Famer Ric Flair udzielił wywiadu dla Dan LeBatard Show, w którym wypowiedział się na temat swojej choroby i złego stanu zdrowia:

”Zachorowałem. Zjadłem surowe ostrygi i powiedziałem mojej Wendy, że nie czuję się zbyt dobrze. Jedenastego sierpnia zabrała mnie do szpitala, a 14-tego walczyłem o swoje życie. Moje dzieci dowiedziały się, że mam niewydolność nerek, niewydolność serca jednak jedyną rzeczą, która była/jest w dobrym stanie to moja wątroba. Pamiętam, że nie mogłem mówić, ale słyszałem wszystko to co ludzie mówili będąc obok mnie. To było przerażające przeżycie i nie chcę, aby się powtórzyło”.

» Podczas wczorajszego live eventu z udziałem gwiazdy WWE NXT pojawiła się zwyciężczyni turnieju Mae Young Classic, Kairi Sane, dla której był to debiut w rozwojówce podczas wydarzenia nie transmitowanego w tv. Poniżej przedstawiamy zdjęcie z wejścia zawodniczki:

Zdjęcie użytkownika The 434.

» WWE Superstar Konnor z The Ascension za pośrednictwem Instagrama opublikował wpis, w którym poinformował wszystkich o narodzinach swojego syna Elijaha:

Zdjęcie użytkownika The 434.

» Federacja World Wrestling Entertainment poinformowała o wydaniu dwóch nowych płyt DVD skupiających się na poczynaniach The Shield oraz AJ Styles. DVD dostępne będzie w sprzedaży na początku 2018 roku:

Zdjęcie użytkownika The 434.