AJ Styles wierzy w swoje zwycięstwo na Survior Series, The New Day pewni siebie przed starciem z The Shield, Jak wygląda przyszłość Austina Ariesa?

» Podczas najnowszego live eventu w Mediolanie z udziałem gwiazd SmackDown obecny mistrz WWE AJ Styles wysłał wiadomość w kierunku swojego przeciwnika z gali Survivor Series, na której zmierzy się z WWE Universal Championem Brockiem Lesnarem:

”Teraz ponownie jestem mistrzem WWE i mam szansę, aby na Survivor Series zmierzyć się z Brockiem Lesnarem. Wiem, o czym myślicie. AJ nie możesz go pokonać! On jest bestią! On jest olbrzymem! Cóż w przeszłości był tylko jeden facet, który posiadał procę, kamień, a ja mam kamień i zamierzam go wystrzelić w kierunku Lesnara po tym jak go pokonam”.

» W poniższym materiale wideo jaki pojawił się na Instagramie WWE, The New Day wypowiedzieli się na temat swojej obecności na Monday Night RAW przez co Dean Ambrose i Seth Rollins stracili RAW Tag Team Championship na korzyść Sheamusa i Cesaro przez co na gali Surviov Series otrzymamy starcie z udziałem The Shield oraz Xaviera Woodsa & Kofiego Kingstona i Big E:

» Były WWE Superstar Austin Aries za pośrednictwem Twittera wyjawił, że rok 2018 będzie czymś wyjątkowym w jego karierze po tym jak podjął najważniejszą decyzję w swoim życiu. Kilka dni temu Aries wystąpił gościnnie w podcaście Talk Is Jericho, w którym wyjawił, że jego brak na DVD WrestleManii nie był powodem odejścia z federacji przy czym zaznaczył, że zdecydował się na odejście po tym jak oficjele powiedzieli mu, iż nie ma nic twórczego do zaoferowania: