Baron Corbin grozi The Mizowi przed Survivor Series, Cody Rhodes inspiracją dla Jacka Swaggera, Brandi Rhodes uczestniczką Rock N’Wrestling Rager At Sea

» W poniższym materiale wideo jaki pojawił się na oficjalnym profilu federacji World Wrestling Entertainment na Instagramie mistrz WWE US Baron Corbin wypowiedział się na temat The Miza oraz konfrontacji z nim, do której dojdzie podczas Survivor Series:

”Hej Miz! Nie otrzymałem od Ciebie wiadomości zwrotnej. Jeśli się boisz, nie winię Cię za to. Wiem, że twoja mała żona tęskni za tobą, więc na gali Survivor Series zamierzam zrobić jej przysługę. Pobiję Cię tak bardzo, że staniesz się gospodynią domową. Ha Ha!”.

» Były WWE World Heavyweight Champion Jack Swagger wystąpił gościnnie w podcaście Arm Drag TakeDown, w którym wypowiedział się na temat swojej przygody ze sceną niezależną oraz Cody’ego Rhodesa:

”Na scenie niezależnej jest tak wiele możliwości/stylów, z którymi dotychczas nie miałem okazji się zmagać ani doświadczyć. Naprawdę chcę pojechać w małą podróż i rozwinąć swoje umiejętności w profesjonalnym wrestlingu, których nikt nie będzie w stanie powstrzymać. Myślę, że odejście Cody’ego Rhodesa z WWE wpłynęło w pewien sposób na mnie, ponieważ wiem, iż ma on bardzo dobry umysł do tego biznesu i wie co chciał/chce robić. Był dla mnie inspiracją w pewien sposób”.

» Chris Jericho za pośrednictwem Instagrama ogłosił, że Ring of Honor Women Brandi Rhodes weźmie udział w przyszłorocznym rejsie o nazwie ”Rock N’Wrestling Rager At Sea”, którego gospodarzem jest sam Y2J. Jej mąż Cody Rhodes również pojawi się na tym wydarzeniu: