Triple Threat Match na WrestleManii 33?, Przyszłość Kassiusa Ohno, Kurt Angle vs Brock Lesnar? i wiele więcej…

» W zeszłym roku Erick Rowan nabawił się poważnego urazu, który wyeliminował go na pewien czas. Z najnowszych doniesień wynika, że wrestler powrócił do WWE Performance Center i rozpoczął tam szkolenie. W internecie co raz częściej pojawiają się pogłoski dotyczące triple threat matchu podczas WrestleManii 33 z udziałem: Braya Wyatta, Randy’ego Ortona oraz Ericka Rowana.

» Wszystko wskazuje na to, że podczas kwietniowego specjalnego odcinka WWE NXT TakeOver aktualny mistrz WWE NXT Bobby Roode stanie w obronie tytułu w walce z Kassiusem Ohno. Poniżej przedstawiamy aktualny rozkład wydarzeń podczas weekendu z WrestleManią 33:

31 marca – Ceremonia WWE Hall of Fame
1 kwietnia – WWE NXT TakeOver: Orlando
2 kwietnia – WrestleMania 33
3 kwietnia – RAW
4 kwietnia – SmackDown Live / 205 Live
5 kwietnia – Tapingi NXT

» Generalny Manager Monday Night RAW Mick Foley w jednej z wypowiedzi udzielonej podczas udziału w The Ross Report wypowiedział się na temat starcia Kurta Angle z Brockiem Lesnarem:

”Chciałbym zobaczyć starcie Kurta Angle z Brockiem Lesnarem. Byłoby to świetne zwieńczenie niesamowitej kariery przyszłego Hall of Famera. Mam nadzieję, że dojdzie do tego pojedynku, gdyż Paul Heyman w przeszłości zaakceptował propozycję dotyczącą ich walki”.

» Federacja What Culture Pro Wrestling ogłosiła, że Tessa Blanchard nie weźmie udziału w niedzielnych evencie, który odbędzie się w Milton Keynes. Na obecną chwilę nie wiemy co jest powodem jej wycofania się. Na obecną chwilę nie wiadomo z kim zmierzy się Bea Priestley, która jest dziewczyną gwiazdy New Japan Pro Wrestling Willa Ospreaya.

» Była spikerka WWE Brandi Rhodes za pośrednictwem Instagrama opublikowała krótki materiał wideo, w którym widać jak przypadkowo Cody Rhodes wykonał na niej swoją akcję kończącą Cross Rhodes. Ten spot miał miejsce podczas piątkowego eventu Wrestle Pro w Nowym Jorku:

???? Damn it. @wearewrestlepro @starlandballroom

Film zamieszczony przez użytkownika Brandi Rhodes (@thebrandirhodes)