Rozpad The Wyatt Family na WrestleManii 33?, Cody o Bullet Club, Zapowiedź odcinka WWE RAW, The Rock z gratulacjami

» W internecie pojawiła się informacja dotycząca zwycięstwa Braya Wyatta podczas wczorajszej gali Elimination Chamber, które oznacza, że podczas WrestleManii 33 zmierzy się on ze zwycięzcą Royal Rumble Matchu, czyli z Randym Ortonem. Co to oznacza dla przyszłości The Wyatt Family? Czyżby rozpad?

» Cody Rhodes udzielił udzielił wywiadu dla portalu WrestleZone.com, w którym wypowiedział się na temat dołączenia do Bullet Club:

”Jest to dla mnie ogromna szansa. Ktoś wcześniej powiedział mi, że można porównać Bullet Club do nWo z moich czasów. Chciałbym być jak najdłużej w Bullet Clubie i jestem wdzięczny Kenny’emu Omedze oraz The Young Bucks za szansę jaką mi dali. Z niecierpliwością czekam na kolejne wyzwania”.

» Dzisiejszy odcinek WWE Monday Night RAW odbędzie się w T-Mobile Arena w Las Vegas. Poniżej przedstawiamy wydarzenia, które mogą mieć miejsce na czerwonej tygodniówce:

#1 Bayley zmierzy się z Charlotte Flair o RAW Women’s Championship.

#2 Festiwal przyjaźni z WWE United States Championem Chrisem Jericho oraz Kevinem Owensem.

#3 Kto tym razem zostanie pokonany przez Brauna Strowmana?

#4 Czy wreszcie dojdzie do debiutu Emmaliny?

#5 Czy Enzo Amore oraz Big Cass zostaną pretendentami do RAW Tag Team Championship?

Tygodniówkę obejrzeć możecie na naszej stronie MyWrestling Live o godzinie 2:00.

» Dwayne ”The Rock” Johnson za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat zdobycia WWE Championship przez Braya Wyatta podczas wczorajszej gali PPV Elimination Chamber:

O tak. Jestem wielkim fanem jego talentu. Witaj w klubie, ciesz się jazdą i baw się dobrze! Gratulacje bracie. https://t.co/fdtl1CwKQq”.