Jaka walka zakończy Extreme Rules?, Elias coraz bardziej naciska na konfrontację z The Rockiem, Randy Orton bliski powrotu do ringu

» WrestleVotes, to konto na Twitterze, które wielokrotnie potrafiło zepsuć nam niespodzianki jeśli chodzi o gale WWE PPV. Tym razem pojawił się wpis sugerujący, że walką, która zakończy niedzielną galę WWE PPV Extreme Rules będzie starcie z udziałem Romana Reignsa oraz Bobby’ego Lashleya. Podobno oficjele WWE także chcą dać większą swobodę Sethowi Rollinsowi i Dolphowi Zigglerowi w Intercontinental Championship Matchu.

» WWE Star, Elias udzielił wywiadu dla Busted Open Radio, w którym wyjawił, że wielokrotnie jest porównywany do The Rocka:

”Doskonale sobie zdaję sprawę z tych wszystkich wielkich rzeczy, które The Rock wykonał w branży wrestlingowej oraz życiu osobistym. On w przeszłości kilka razy grał na gitarze w telewizji bądź robił cokolwiek innego. W przeszłości może pięć lub sześć razy zrobił coś wyjątkowego, a mnie możecie posłuchać, co tydzień na Monday Night RAW. Moje występy są wysłuchiwane przez dziesiątki tysięcy ludzi każdego dnia. Więc, dlaczego The Rock nie zjawi się i nie spróbuje konfrontacji ze mną?”.

» Randy Orton pojawił się w Orlando, co oznacza iż mógł rozpocząć trening w WWE Performance Center. Były WWE United States Champion jest nieobecny w telewizji z powodu operacji, której potrzebował, aby mógł lepiej poruszać się po ringu. Jest, to mocny sygnał, że Viper już wkrótce powróci do ringu.

So ran into Randy Orton. I think I can take him??‍♀️

Post udostępniony przez Kate (@kater__tot18)