Bobby Lashley rywalem The Rocka na WrestleManii?, Shayna Baszler z drobnym urazem po Evolution, Dlaczego Randy Orton wystąpi na Crown Jewel?

» W przyszłym roku odbędzie się WrestleMania, na której miało dojść do konfrontacji z udziałem byłego WWE Universal Championa Romana Reignsa oraz The Rocka. Jak wiadomo plany te najprawdopodobniej zostały zmienione, po ważnym ogłoszeniu The Big Doga odnośnie walki z białaczką. Joe Peisich z No Holds Barred Podcast twierdzi, że WWE rozważa przygotowanie wielkiego rywala dla The Great One:

”Można zapytać o to, kto byłby w stanie zmierzyć się z The Rockiem na WrestleManii. Kilka źródeł powiedziało mi, że jeśli dojdzie do konfrontacji z udziałem The Rocka, to jego wielkim przeciwnikiem będzie sam Bobby Lashley”.

» Zagraniczne źródła informują, że obecna WWE NXT Women’s Champion Shayna Baszler nabawiła się urazu podczas zeszłotygodniowej gali PPV Evolution. Było, to historyczne wydarzenie z udziałem tylko i wyłącznie kobiet. Warto dodać, że wrestlerka asekuracyjnie poruszała się o kulach tuż po zejściu eventu z anteny.

» WWE Superstar Randy Orton wypowiedział się na temat powodu wyjazdu do Arabii Saudyjskiej na Crown Jewel:

”Mam pięć dzieci. Muszę zdobyć trochę pieniędzy. Jeśli chcą mnie w Arabii Saudyjskiej, to tam się wybiorę – powiedział Randy Orton. WWE zamierza zorganizować event Crown Jewel, ponieważ wierzą w to, że taka sytuacja może pozytywnie wpłynąć na relacje między władzami na całym świecie, a oficjelami WWE”.