Czy The Rock pojawi się na RAW – konfrontacja z Eliasem?, AJ Lee będzie obecna na Evolution?, Nowy tag team partner Chada Gable’a?

» W przyszłym tygodniu odbędzie się poniedziałkowy odcinek WWE Monday Night RAW. Wszystko wskazuje na to, iż na evencie pojawić się może The Rock, który odpowie na wyzwanie muzyczne rzucone przez Eliasa w ostatnim czasie. W zeszłym tygodniu utalentowany wrestler stwierdził, że chce stawić czoła gwiazdorowi Hollywood, po czym zadzwonił do niego na Twitterze:

» W ostatnim czasie pojawiły się nowe informacje dotyczące dotyczące możliwej obecności byłej mistrzyni Divas WWE AJ Lee na historycznej gali Pay-Per-View Evolution, która odbędzie się w październiku. Jeżeli oficjele WWE dojdą do porozumienia z byłą wrestlerką, co raczej jest mało prawdopodobne zważywszy na konflikt jej męża CM Punka z WWE, to po kilkuletniej przerwie będziemy mogli obserwować poczynania z udziałem AJ.

» WWE Star Chad Gable pracował na tygodniówce Main Event jako tag team partner No Way Jose. Panowie zmierzyli się z The Ascension. Jak wiadomo, Chad nie miał zbyt wiele szansy na występy w głównym rosterze RAW, więc oficjele WWE zdecydowali się na stworzenie chemii między wyżej wspomnianą dwójką wrestlerów. Myślicie, że Chad Gable będzie w stanie nawiązać współpracę z No Way Jose?