Alexa Bliss o przybyciu Rondy Rousey do WWE, Córka The Rocka trenuje w Performance Center, Bobby Roode i Chad Gable zdominują RAW?

» Alexa Bliss w rozmowie promującej galę WWE PPV Hell in a Cell wypowiedziała się na temat konfrontacji z Rondą Rousey:

”Myślę, że przybycie Rondy do WWE przyspieszyło kobiecą ewolucję, ale o tym mówiłam wcześniej. Byłam zwolenniczką jej przybycia, ponieważ posiadanie kogoś ważnego z innego środowiska miało wielkie znaczenie dla nas w tym momencie. Mam kilka rzeczy do zrobienia, ponieważ SummerSlam nie poszło zgodnie z moim planem, więc nadszedł czas, aby spojrzeć na to, co zrobiłam źle, znaleźć słabość Rondy i zdominować mistrzynię na Hell in a Cell”.

» Zagraniczne media informują, że córka Dwayne’a Johnsona, czyli Simone Johnson rozpoczęła trening w WWE Performance Center. Na obecną chwilę Simone nie może regularnie trenować, ponieważ nie ukończyła 18 lat, ale kiedy tak się stanie, czyli dokładnie za rok, to na stałe przeniesie się do Performance Center. Taka informacja pojawiła się w ostatnim podcaście prowadzonym przez Lilian Garcie, której gościem specjalnym była Zelina Vega.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo Mike Rome przeprowadził wywiad z Bobbym Roodem oraz Chadem Gablem po ich zwycięstwie nad The Ascension. Roode przyznał, że początkowo był sceptycznie nastawiony do współpracy z Gablem, ale są tutaj razem i pracują. Gable zaśmiał się mówiąc, że chce dostać szatę. Na zakończenie wywiadu panowie stwierdzili, że dywizja tag teamowa na RAW stanie się chwalebna: