Alexa Bliss mistrzynią po Hell in a Cell?, Carmella chce odzyskać tytuł SmackDown, Ile potrwa Hell in a Cell 2018?

» WWE Women Alexa Bliss w rozmowie promującej galę WWE PPV Hell in a Cell wypowiedziała się na temat możliwości zbliżenia się do rekordu Trish Stratus:

”Och, byłoby wspaniale. To byłaby idealna okazja do walki z Trish o tytuł mistrzowski na gali PPV Evolution. Oczywiście najpierw muszę go zdobyć na Hell in a Cell. Myślę, że byłoby to niesamowite i wyjątkowe starcie. Najpierw muszę skupić się na swojej konfrontacji z Rondą Rousey i upewnić się, że jestem w stanie ją pokonać w najbliższą niedzielę, a następnie zrealizuje moje dalsze słowa”.

» Ms. Money in the Bank, Carmella pokonała Charlotte Flair w kwietniu zdobywając SmackDown Women’s Championship. Niestety Charlotte odzyskała mistrzostwo na gali PPV SummerSlam:

”No cóż, Charlotte Flair jest moją najbliższą przeciwniczką. Wzięła ode mnie mój tytuł mistrzowski, ale ja ją aż dwukrotnie pokonałam, a ona nie pokonała mnie i mimo wszystko zgarnęła mój tytuł mistrzowski. Zamierzam odzyskać go ponownie!”.

» WWE potwierdziło, że w niedzielę podczas gali PPV Hell in a Cell odbędzie się godzinny kickoff poprzedzający główne show. W panelu komentatorskim będą obecne takie postacie jak: Jonathan Coachman, Sam Roberts, Peter Rosenberg, David Otunga oraz WWE Hall of Famer Booker T. Wydarzenie, to ma trwać prawie 4 i pół godziny i zostanie wyemitowany w sieci WWE Network.