John Cena i The Undertaker wystąpią na SummerSlam, Matt Riddle oficjalnie w federacji WWE, Kolejny konflikt Lawlera z policją

» Wszystko wskazuje na to, że podczas tegorocznego PPV SummerSlam dojdzie do konfrontacji z udziałem Johna Ceny oraz The Undertakera. Ta dwójka od jakiegoś czasu jest niewidoczna jeśli chodzi o ich występy ringowe w telewizji. W ciągu najbliższych kilku tygodni mają pojawić się na RAW, gdzie zostanie potwierdzona ich kolejna przygoda. Po raz ostatni panowie zmierzyli się ze sobą w trakcie kwietniowej WrestleManii.

» Brad Shepard w nowej odsłonie The No Holds Barred Podcast wyjawił, że Matt Riddle podpisał kontrakt z federacją WWE i pojawi się na NXT TakeOver w przyszłym miesiącu:

”Matt Riddle podpisał kontrakt z WWE. On wycofał się z kilku eventów na scenie niezależnej oraz z BOLA. Jego miejsce w Battle of Los Angeles zajmie Trevor Lee. Tak więc prawdopodobnie Matt pojawi się na evencie TakeOver w Brooklynie”.

» Były WWE Superstar Brian Lawler „Grand Master Sexay” został aresztowany przez policję na początku tego miesiąca. 46-latek nie zatrzymał się w momencie, kiedy policja chciała go skontrolować, czy nie jest pod wpływem niedozwolonych substancji. Wrestler został natychmiast aresztowany przez policjantów, a jego kaucja została ustalona na wysokość 40 tysięcy $. Jest to druga przygoda Lawlera z policją w 2018 roku.