Elias chce walki z Chrisem Jericho?, Trish Stratus vs Mickie James na Evolution?, Triple H komentuje historyczą galę WWE

» WWE Star Elias wypowiedział się na temat gwiazd WWE NXT, na które powinniśmy rzucić na oku, czyli Larsa Sullivana oraz Riddicka Mossa. Wrestler także został zapytany o spotkanie z Chrisem Jericho podczas RAW 25th Anniversary:

”Szczerze mówiąc mam dość Chrisa Jericho – powiedział Elias. Mam już dość Chrisa Jericho, ponieważ zbyt często go widziałem na swoim telewizorze. Jestem facetem, który gra na gitarze i śpiewa na Monday Night RAW, ale pojawia się jeden facet próbujący ukraść jego show? Ego Y2J jest zbyt wielkie, po prostu całkowicie poza kontrolą i nie mogę znieść tego typu ludzi. To wszystko, co mogę powiedzieć na jego temat”.

» Mickie James odpowiedziała na weekendowy wpis, który pojawił się ze strony WWE Hall of Famer Trish Stratus. Po poniedziałkowym odcinku WWE Monday Night RAW, Mickie chciała zorganizować kolejne spotkanie z Trish, ponieważ chciałaby się z nią zmierzyć po raz kolejny. Jak wspomniano, Stratus pojawi się na październikowej gali Pay-Per-View Evolution:

» WWE COO Triple H za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat historycznej gali Pay-Per-View Evolution, która odbędzie się w październiku. Takie ogłoszenie zostało opublikowane podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW przez Stephanie McMahon.