WWE SmackDown Live 24 lipca 2018: Raport

Znajdujemy się w Ford Center w Evansville. Na SmackDown Live zapraszają nas Corey Graves, Tom Phillips oraz Byron Saxton. Show zostało otwarte przez otwierającą się limuzynę, z której wyszli The Miz oraz Maryse. Ta dwójka miała na celu promowanie swojego nowego programu Miz & Mrs.

Na ringu obecny jest Randy Orton. Wrestler powiedział, że słyszał wiele teorii na temat jego niedokończonych interesów z Jeffem Hardym odnośnie kilkunastu lat wstecz. Viper dodał, iż zrobił to ze względu na fanów, ponieważ przez ostatnich szesnaście lat robił wszystko dla nich, jednak nie mógł liczyć na większe poparcie. Były US Champion także twierdzi, że zasługuje na okazanie większego szacunku, ale go nie dostał, ponieważ nie ma pomalowanej twarzy? Nie zmienia swoich kolorów i nie pojawia się tylko w okresie WrestleManii? Orton dodał, że 16 lat temu rozpoczął swoją przygodę z wrestlingiem jako Legend Killer, ale wreszcie zrozumiał, iż to każdy z fanów jest zabójcą legend, ponieważ on jest legendą. Orton na zakończenie stwierdził, że jedyne imie, które teraz będzie się liczyło w wrestlingu to RKO.

Rusev vs. Andrade “Cien” Almas

Zwycięzca: Andrade “Cien” Almas

Po pojedynku na arenie sprawiła się Lana, która przybyła, aby sprawdzić, co stało się z jej mężem.

Przed nami premiera programu “Miz & Mrs”, którego gospodarzami będą The Miz oraz Maryse.

Do swojego pierwszego pojedynku od WrestleManii 34 przygotowuje się R’Truth, któremu przyjdzie się zmierzyć z Samoa Joe.

Tymczasem na zapleczu Aiden English kłóci się z Laną mówiąc, że zrobił to wszystko dla nich, jednak Rusev nie zrobił tego, co powinien. Żona wrestlera z Bułgarii odpowiedziała, że być może nie odpowiadali na jego telefony, ponieważ nikt nie chciał mieć z nim kontaktu. Nagle przerwał im Rusev mówiąc, że być może żaden z nich nie jest wystarczająco dobry na Rusev Day.

R-Truth vs. Samoa Joe

Zwycięzca: Samoa Joe

Na zapleczu Dasha Fuentes przeprowadziła krótki wywiad z Asuką odnośnie jej obecności na zbliżającej się gali WWE PPV EVOLUTION. Asuka powiedziała, że jest gotowa i w pełni podekscytowana, ale dzisiejszego wieczoru Billie Kay nie będzie gotowa na nią.

Asuka vs. Billie Kay

Zwyciężczyni: Asuka

Na zapleczu obecny jest WWE United States Champion Shinsuke Nakamura, który drwił ze swojego zeszłotygodniowego przeciwnika mówiąc, że Hardy został ugryziony przez Vipera.

Paige ujawni pretendenta do walki z WWE Championem AJ Stylesem na SummerSlam.

W ringu obecna jest Paige, która powiedziała, że lubi kiedy ją nazywają GM SmackDown, jednak jest podekscytowana faktem odbycia PPV Evolution. Wrestlerka dodała, że jest tutaj, aby poinformować o pretendencie do WWE Championship podczas SummerSlam. Do ringu przybył AJ Styles, co spodobało się fanom wrestlingu. Mistrz podziękował wszytkim za sparcie, ponieważ jest mężem i ojcem, a także pierwszą osobą, która usłyszała o Evolution. Najbliższa gala będzie powodem do dumy dla każdej osoby pracującej w WWE. AJ przypomniał sobie mecze z Kevinem Owensem, Johnem Ceną oraz to, co zrobił na WrestleManii. Nagle na arenie pojawił się James Ellsworth mówiąc, że Mella Is Money, ale prawdziwym powodem, dla którego się zjawił była chęć walki o WWE Title. James dodał, że nikt nie pokonał trzykrotnie mistrza, która jest teraz zaskoczony oraz przerażony. Paige powiedziała, że ma dość słuchania Ellswortha, więc go zwalnia. Do ringu przybyła ochrona, która wyprowadziła wrestlera z ringu. Natomiast widzimy w jaki sposób Samoa Joe brutalnie zaatakował AJ Stylesa ustawiając go w Coquina Clutch.

Na zapleczu Samoa Joe pojawił się w pobliżu GM Paige, która stwierdziła, że nie jest szczęśliwa, ale wybrała go na rywala AJ Stylesa, ponieważ jest najbardziej nieprzewidywalnym wrestlerem posiadającym instynkt zabójcy, ale nie o to chodziło. Nagle zjawił się przy nich SmackDown Women’s Champion Carmella mówiąc, że Becky Lynch, oraz Paige są nikim, bo każdego kto jest w dywizji kobiet SmackDown pokonała dwukrotnie.

Carmella vs. Becky Lynch

Zwyciężczyni: Becky Lynch – pretendentka

Tag Team Tournament Match: The New Day vs. SAnitY

Zwycięzcy: The New Day

Na arenie pojawili się członkowie The Bar, którzy stwierdzili, że po SummerSlam będą mistrzami tag teamowymi.

Na zapleczu obecna jest Paige razem z The Mizem, Maryse oraz ich córką. Miz pyta się, gdzie znajduje się opiekunka. Wspólnie z Paige spoglądają w kierunku Sin Cary, ale gwiazdor Hollywood spojrzał na swoją żonę i razem wyruszyli na ring.

Po krótkiej przerwy w ringu pojawili się The Miz, Maryse oraz Monroe Sky. Mike przywitał na na premierowej imprezie mówiąc, że jakiś czas temu opłakiwaliśmy koniec kariery członków Team Hell No oraz Daniela Bryana, ale teraz jesteśmy tutaj, aby świętować nowy program. Maryse wspomniała o zorganizowaniu gali WWE PPV Evolution twierdząc, iż evolucja zaczęła się od niej. Mike dodał, że wspomnienia o Danielu Bryanie usypiają Monroe Sky. Program został przerwany przez Daniela Bryana, który przeprasza za swoją obecność na SmackDown Live, ponieważ nie powinien być tak. Nagle wrestler zjawił się na ringu i zaatakował ochroniarzy. W pewnym momencie Miz rzucił lalką w kierunku Daniela Bryana wyprowadzając na nim Skull Crushing. Na zakończenie Miz stwierdził, że jeśli wszyscy chcą zobaczyć na żywo jego córkę, to będą musieli oglądać show “Miz & Mrs” w WWE Network.