Alexa Bliss powraca do ringu WWE, Dlaczego Sheamus wybrał się na Crown Jewel?, Kto jest najlepszym heelem według JBL’a?

» Alexa Bliss ma pracować nad wydarzeniami podczas tournee z udziałem gwiazd RAW, które odbędzie się w najbliższy weekend. Była RAW Women’s Champion po raz ostatni na ringu pojawiła się dokładnie 22 października, przez co musiała opuścić historyczne wydarzenie z udziałem WWE PPV Evolution. Wrestlerka miała współpracować razem z Mickie James, a ich rywalkami miała być Trish Stratus oraz Lita. W ostatecznym rozrachunku Alexa została zastąpiona przez Alicie Fox.

» WWE Superstar Sheamus w rozmowie dla TMZ Sports wypowiedział się na temat występu na Crown Jewel:

”Jestem podekscytowany możliwością wystawienia wspaniałego show dla ludzi z Arabii Saudyjskiej. My bawimy ludzi na całym świecie. Jesteśmy animatorami, to jest to, co wykonujemy w WWE – World Wrestling Entertainment. Wiem, że to banał, ale na twarzach ludzi pojawiają się uśmiechy i to najbardziej kochamy. Zamierzamy pojawić się w Arabii Saudyjskiej i sprawić, aby ludzie się uśmiechali. Podobnie zrobimy w Wielkiej Brytanii”.

» John Bradshaw Layfield wystąpił gościnnie w Busted Open Radio, gdzie wypowiedział się na temat najlepszych heelów na świecie:

”Myślę, że Roddy Piper był dla mnie najwspanialszym heelem na świecie. W tym czasie bardzo podobała mi się praca wykonywana również przez Fita Finlaya. Kiedy pojawiłem się w Europie on był jedną z najlepszych postaci znanych również na całym świecie. Nigdy dotąd nie widziałem nikogo o tak wielkich umiejętnościach heelowych. Myślę, że kiedyś będę mógł obejrzeć wrestlera posiadającego podobne umiejętności, co wymieniona przeze mnie dwójka”.