Alexa Bliss powraca do ringu WWE, John Cena o kontynuacji kariery wrestlera, Austin Aries zakończył przygodę z Impact Wrestling

» Wygląda na to, że była RAW Women’s Champion Alexa Bliss została oczyszczona i otrzymała zielone światło od specjalistów WWE. Portal PWInsider.com informuje, że wrestlerka będzie uczestniczyć w przyszłotygodniowych live eventach WWE, dzięki czemu na WWE PPV Evolution połączy siły z Mickie James i panie zmierzą się z WWE Hall of Famers Litą oraz Trish Stratus.v

» John Cena, to osoba, która w ostatnim czasie napisała książkę dla dzieci. Wrestler wypowiedział się na temat swojej przygody z profesjonalnym wrestlingiem:

”Czuję się bardzo dobrze. Śmiem twierdzić, że nigdy nie czułem się tak dobrze. Zrzuciłem sporo kilogramów, nauczyłem się różnych technik relaksujących podczas mojego pobytu w Chinach. Moje ciało ma się świetnie. Niestety w wieku 41 lat nie jestem w stanie pracować w pełnym wymiarze czasowym jako WWE Superstars, więc cieszy mnie fakt, że młode osoby otrzymują więcej czasu w telewizji i pokazują się niemalże codziennie”.

Przez lata Lider Cenation głosił, że nigdy nie opuści WWE, ponieważ to miejsce zrobiło z niego międzynarodową gwiazdę, ale z biegiem czasu wrestler skupił się na swojej karierze aktorskiej oraz innych przedsięwzięciach:

”Jestem starym facetem. Mam 41 lat i występuję 310 razy w roku, a to nie jest coś, co dobrze wpływa na moje zdrowie. Chcę być w stanie sprawie poruszać się w wieku 80 lat zamiast spędzić swoje życie na łóżku. To oczywiście nie znaczy, że opuszczam WWE. Nigdy nie rozstanę się z tym miejscem, ponieważ WWE to mój dom”.

» Jak informuje były Impact Wrestling X-Division Champion Pete Williams, kontrakt Austina Ariesa z Impact Wrestling skończył się z dniem Bound For Glory. To (oraz jego zachowanie tuż po walce z Johnnym Impactem) oznacza, że najprawdopodobniej nie zobaczymy już “Double A” w ringu Impact.