WWE zapowiedziało występ Hulka Hogana na Crown Jewel, Czy Matt Hardy pożegnał się z WWE?, Konfrontacja Alexy Bliss z Becky Lynch po SmackDown

» Jakiś czas temu na naszej stronie pojawiła się informacja dotycząca ogłoszenia WWE Hall of Famera Hulka Hogana odnośnie występu na listopadowym evencie WWE PPV Crown Jewel. Poniżej znajduje się to, co powiedział Hogan:

”Mamy bardzo wiele planów. Nie mogę doczekać się wyjazdu do Arabii Saudyjskiej razem z WWE i z niecierpliwością czekam na WrestleManię. Cały czas posuwamy się do przodu w szybkim tempie. To ekscytujące móc ponownie pojawić się w federacji po tak długiej przerwie”.

WWE teraz potwierdziło powrót Hulka Hogana oraz jego udział w wydarzeniu Crown Jewel. Tak prezentują się dotychczas zapowiedziane gwiazdy:

Hulk Hogan Among Featured Superstars At WWE Crown Jewel

» Były WWE RAW Tag Team Champion Matt Hardy wystąpił gościnnie w podcaście Lilian Garcii, gdzie wypowiedział się na temat swojej przyszłości:

”Ludzie często piszą i mówią, że opuściłem WWE i postanowiłem przejść na przysłowiową emeryturę. Ale zazwyczaj, gdy ktoś wspomina o mojej przyszłości, to mówi o emeryturze, ale nigdy nie powiedziałem, że przechodzę na emeryturę. Musiałem pójść do swojego domu i spędzić kilka miesięcy z dala od występów na ringu, ponieważ od bardzo dawna mam poważne problemy z dolnym grzbietem oraz biodrami. Wciąż jestem w WWE i pracuję nad pewnymi kwestiami, ale nie pożegnałem się z federacją”.

» Za pośrednictwem Twittera doszło do konfrontacji z udziałem Alexy Bliss oraz SmackDown Women’s Champion Becky Lynch. Obecna mistrzyni na SmackDown wyjawiła, że na Survivor Series zamierza zmierzyć się z RAW Women’s Champion Rondą Rousey oraz złamać jej rękę: