Uwaga na Spoilery! Zaktualizowana karta BackLash 2017, John Cena chwali Romana Reignsa, Stephanie McMahon o szybkim rozwoju WWE, Tommy Dreamer odnośnie słów Ortona

» Poniżej przedstawiamy zaktualizowaną kartę pojedynków, które obejrzymy na najbliższej gali WWE PPV BackLash:

WWE Title Match:
-Jinder Mahal vs. Randy Orton

SmackDown Tag Team Title Match:
-Tyler Breeze and Fandango vs. The Usos

WWE United States Title Match:
-AJ Styles vs. Kevin Owens

Six Women’s Tag Team Match:
-Smackdown Women’s Champion Naomi, Charlotte Flair i Becky Lynch vs. Tamina Snuka, Carmella i Natalya

Singles Match:
-Shinsuke Nakamura vs. Dolph Ziggler

Kickoff Match:
-Tye Dillinger vs. Aiden English

» WWE SmackDown Live Superstar John Cena w rozmowie z Justinem Barrasso dla Sports Illustrated’s Extra Mustard wypowiedział się na temat Romana Reignsa oraz byciu fanem WWE:

”Roman Reigns każdej nocy wystawiany jest na ogromną próbę za sprawą fanów WWE. Jego świetne występy są odpowiedzią na niektóre zarzuty ze strony fanów. On robi to samo co ja robiłem w latach 2006-2008 i w ma rację mówiąc, że ring jest jego podwórkiem. Roman nie chce być kolejnym Johnem Ceną, natomiast chce być jedynym Romanem Reignsem i dlatego spotyka się z wieloma przeciwnościami losu”.

» Komisarz Monday Night RAW Stephanie McMahon udzieliła wywiadu dla Multichannel.com, w którym wypowiedziała się na temat rozwoju WWE w 2016 i 2017 roku:

”Po pierwsze trzeba zaznaczyć, że mamy najlepszy zespół wykonawców o czym świadczą aktualne przychody WWE w wysokości 729 milionów dolarów. Prawie 30 procent tych przychodów pochodzi z naszej międzynarodowej działalności co oznacza wielki wzrost w porównaniu do poprzednich lat. Jednak bez pomocy naszych fanów z pewnością nie bylibyśmy najchętniej oglądanym produktem”.

» Legenda Hardcore’u Tommy Dreamer za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat pretensji Randy’ego Ortona odnośnie sceny niezależnej: