Wywiad z Triple H odnośnie TakeOver, Sojusz na Survivor Series, Cody Rhodes inspiracją dla Flipa Gordona, Kalisto na Latin Grammy Awards

» WWE COO Triple H za pośrednictwem Twittera poinformował o tym, że Cathy Kelley przeprowadzi z nim wywiad dotyczący dzisiejszej gali NXT TakeOver: WarGames, która odbędzie się w Houston:

» Tymczasem na oficjalnym kanale WWE na YouTubie pojawił się materiał wideo, w którym widzimy w jaki sposób doszło do sojuszu między The Rockiem oraz Johnem Ceną podczas Survivor Series:

» Flip Gordon udzielił wywiadu dla Sporting News, w którym wypowiedział się na temat Cody’ego Rhodesa:

”Myślę, że teraz jest odpowiedni czas, aby zostać profesjonalnym wrestlerem. Tak jak powiedział Cody Rhodes, jesteśmy w boom. Wrestling znowu stał się fajny i wygląda prawie jak ten z lat 90-tych. Jednym z pierwszych moich występów na scenie niezależnej był udział w wydarzeniu, który odbył się na wschodzie i tam widziałem Cody’ego – byłego wrestlera największej organizacji na świecie, który po odejściu z niej stał pokazał mi, co tak naprawdę znaczy wrestling i chciałbym być taki jak Cody”.

» Były WWE Cruiserweight Champion Kalisto za pośrednictwem Twittera opublikował kilka zdjęć, na którym widać jak wraz ze swoją żoną Abigail zawodnik największej federacji na świecie przebywa na Latin Grammy Awards: