Niezadowolenie z segmentu The Rocka, John Cena w Miz TV, Bad Luck Fale o popularności, Reunion DX na RAW

» Portal PWInsider.com donosi, że prezes WWE Vince McMahon oraz WWE COO Triple H nie kryli swojego niezadowolenia z segmentu z udziałem The Rocka, który dzwonił do CM Punka(czego w ogóle nie było w planach):

» Po tym jak The Miz w niespotykany sposób wyeliminował Johna Cenę z Battle Royal na SmackDown dowiedzieliśmy się, że na kolejnym epizodzie niebieskiej tygodniówki odbędzie się MizTV z jego udziałem. Warto dodać, że tej samej nocy Nikki Bella została zaatakowana przez Maryse, z czego można wywnioskować iż na WrestleManii 33 odbędzie się mixed tag team match.

» Bad Luck Fale udzielił wywiadu dla Power Trip Wrestling, w którym wypowiedział się o popularności The Bullet Club w Stanach Zjednoczonych:

”Jestem bardzo zaskoczony faktem iż grupa facetów walczących w Japonii jest tak popularna na całym świecie. Wciąż jestem zaskoczony tym, ale myślę, że byłoby zupełnie inaczej, gdyby nie obecność portali społecznościowych takich jak Twitter, Instagram, czy Facebook, a także takich gwiazd jak The Young Bucks, Luke Gallows, Karl Anderson oraz AJ Styles. Bullet Club stał się sławny ze względu na to iż stanowimy rodzinę i wszystko robimy razem”.

» Podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW na zapleczu otrzymaliśmy mały reunion DX z udziałem Seana Waltmana, Triple H oraz Road Dogga: