Aktualizacja dotycząca Bayley, Matt Riddle pozostaje na SN, Cody Rhodes o swoim ojcu, Erick Young o wrestlingu

» Dave Meltzer w najnowszym odcinku Wrestling Observer Radio wyjawił, że pierwotne plany dotyczące Bayley były takie iż zawodniczka ta zdobędzie tytuł RAW Women’s dopiero na WrestleManii 33, ale w ostatniej chwili wszystko uległo zmianie i w zeszłym tygodniu mogliśmy zaobserwować coś niewiarygodnego z jej udziałem.

» Matt Riddle wystąpił gościnnie w podcaście Live Audio Wrestling, w którym wypowiedział się o pozostaniu na scenie niezależnej:

”Tak prawdą jest to iż w WWE można zarobić o wiele więcej pieniędzy niż na scenie niezależnej, gdzie ludzie bawią się wrestlingiem. Miałem okazję pracować w NXT przy niesamowitej publiczności, ale to było zrobione wyłącznie z powodów finansowych. W przeszłości walczyłem w UFC, więc taki doping nie jest mi obcy. Nie zrozumcie mnie źle. Chciałbym występować w WWE na stałe, ale teraz skupiam się na moich występach na scenie niezależnej, ponieważ nikt nie mówi mi w jaki sposób mam walczyć i nie zamierzam tego zmieniać”.

» Były WWE Superstar Cody Rhodes w rozmowie dla Total Wrestling Magazine wypowiedział się na temat swojego ojca dzięki, któremu przejrzał na oczy:

”Mój tata Dusty Rhodes kazał mi opuścić WWE tuż po WrestleManii 28, która odbyła się w Miami, ale nie dlatego iż nie lubił WWE, lecz dlatego iż sądził, że moja droga dobiega końca. Tata widział moje wszystkie najlepsze i najgorsze momenty, więc wiedział, że obecna pozycja jaką mam w WWE nie jest czymś dobrym dla mnie. Posłuchałem go i rozpocząłem swoją przygodę ze sceną niezależna dzięki, której chyba udało mi się wrócić na szczyt”.

» WWE NXT Superstar Eric Young niedawno udzielił wywiadu dla ESPN.com, w którym wypowiedział się na temat swojej przygody z wrestlingiem, a także o reputacji:

”Idąc dalej do przodu. Moja marka na scenie niezależnej była coraz mocniejsza. Pracowałem w całej Ameryce Północnej, uczęszczałem na tryouty do WWE, a także miałem okazję bycia za kulisami na jednym z eventów WWE w momencie, kiedy doszło do segmentu z udziałem trzech Kanadyjczyków Edge’a, Chrisa Jericho oraz Christiana. Pamiętam mój pierwszy pojedynek, który odbył się w Chicago i było to chyba na Sunday Night Heel”.