Uwaga na Spoilery! Bayley w podcaście Steve’a Austina, Pete Dunne o NXT TakeOver Chicago, Szczegóły tapingu ROH TV, Wyniki eventu WrestleCircus

» Stone Cold Steve Austin za pośrednictwem Twittera poinformował o tym, że niedawno przeprowadził wywiad z byłą RAW Women’s Champion Bayley, który zostanie wypuszczony do sieci w najbliższy wtorek:

» WWE UK Champion Pete Dunne udzielił wywiadu dla Card Subject To Change, w którym wypowiedział się na temat zdobycia United Kingdom Championship na NXT TakeOver Chicago:

”To naprawdę coś niewiarygodnego. Nie zdawałem sobie sprawy z tego co właśnie zrobiliśmy w Chicago. Czuliśmy, że wszystko poszło dobrze, ale doszło do nas to dopiero wtedy, gdy wyrazy szacunku pojawiły się na portalach społecznościowych odnośnie naszego starcia. Jestem wdzięczny wszystkim za wsparcie oraz słowa uznania”.

» Podczas ostatniej gali Ring of Honor o nazwie Best in the World Cody Rhodes pokonał Christophera Danielsa i zdobył ROH World Championship. Jeśli na najbliższej gali NJPW G1 Special Cody pokona Okadę to po raz pierwszy w historii będzie posiadaczem dwóch pasów jednocześnie. Podczas ostatnich tapingów ROH TV The Addiction przeszli heel turn i powrócili do swoich dawnych nawyków natomiast Chris Daniels obiecał, że jeśli wkrótce pokona Cody’ego i odzyska ROH World Championship to odejdzie z federacji. Ostatnio pojawiło się sporo spekulacji dotyczących przyszłości Danielsa w ROH, które mówiły o tym, że zawodnik może zasilić roster WWE NXT.

» Poniżej przedstawiamy wyniki z ostatniego eventu WrestleCircus o nazwie ‚Dive Hard with a Vengeance”:

1. Rocky Romero & Trent Baretta [Roppongi Vice] def. Tama Tonga & Tanga Loa (c) [Guerrillas of Destiny] i zdobyli WrestleCircus Tag Team Championship.

2. Scorpio Sky def. Brody King

3. Rachael Ellering (c) def. Mia Yim

4. Adam Cole & Britt Baker def. Sami Callihan & Jessika Havo

5. Joey Ryan vs Tessa Blanchard vs Laura James vs Jordan Len-X w fatal four way matchu o trzy tytuły.
Laura James def. Joey Ryan i zdobyła DDT Iron Heavy Metalweight Title.
Tessa Blanchard def. Joey Ryan i zdobyła Wrestle Circus Sideshow Title.
Jordan Len-X def. Joey Ryan i zdobył PWR Scramble Title.

6. Shane Strickland def. Dezmond Xavier, Lio Rush and Mr. 450

7. John Morrison def. Luchasaurus

8. Matt Sydal def. Zachary Wentz

9. Myron Reed (c) def. Michael Elgin

10. Pentagon Jr. & Rey Fenix [Lucha Bros.] def. Kyle O’Reilly & Bobby Fish [reDRagon]

11. Shane Strickland def. Brian Cage (c) & Sammy Guevara dzięki czemu został nowym Wrestle Circus Ringmaster Championem.