Bayley opowiada o swojej obecnej pozycji w WWE, Austin Aries odnośnie występu na WM 33, Plany dotyczące rodziny Ball, Gwiazdy w Southpaw Regional Wrestling, Występ Chrisa Jericho w WWE

» WWE RAW Women Bayley wystąpiła gościnnie w najnowszym odcinku podcastu The Steve Austin Show, w którym wypowiedziała się na temat swojej obecnej pozycji w WWE:

”Aktualnie znajduję się w bardzo dziwnym miejscu. W przeszłości podczas mojego pobytu w NXT otrzymywałam tak niesamowitą reakcję ze strony fanów co było dla mnie pozytywnym zaskoczeniem oraz kopniakiem dającym jeszcze więcej mocy. Niestety nie mogę równać się z byłymi zawodnikami WWE NXT pokroju Setha Rollinsa, Deana Ambrose’a, czy też Sashy Banks. Ta trójka zawsze otrzymuje niesamowite wsparcie ze strony fanów WWE nie zależniej od miejsca, w którym się znajdujemy”.

» WWE Cruiserweight Austin Aries w rozmowie dla Sporting News wypowiedział się na temat swojego występu na WrestleManii 33:

”Czułem się bardzo wyjątkowo, ponieważ byłem pierwszym zawodnikiem, który tej nocy pojawił się przed tak niesamowitą publicznością. Na pewno ja oraz mój partner z walki byliśmy napędzeni tą pozytywną reakcją. Przed występem musiałem aż dwukrotnie jeść coś słodkiego, gdyż na samą myśl o występie przed tak licznie zgromadzoną publicznością spadał mi cukier. To coś naprawdę specjalnego”.

» Portal internetowy The Wrestling Observer Newsletter informuje o tym, że pierwotny plan dotyczący występu rodziny Ball na Monday Night RAW był taki, że wezmą oni udział w Six Man Tag Team Match, jednak po wypowiedzianych słowach przez młodego koszykarza plany zostały natychmiast zmienione i prezes WWE Vince McMahon wysłał do ringu Deana Ambrose’a, aby ten uratował segment MIZ TV.

» Takie gwiazdy jak The New Day, Seth Rollins oraz Rhyno zostali dodani do listy osób, które były parodiowane w najnowszym odcinku serialu Southpaw Regional Wrestling.

» W tym tygodniu WWE przybędzie do Japonii. W Tokyo odbędzie się live event, podczas którego do ringu WWE powróci były mistrz Stanów Zjednoczonych Chris Jericho, który zmierzy się z Hideo Itamim, a jego celem zapewne będzie dobre wypromowanie swojego młodszego kolegi. Poniżej przedstawiamy materiał z wystepu Chrisa w Singapurze: