Lisa Marie Varon na SmackDown, Jerry Lawler o możliwych powrotach, Thea Trinidad wdzięczna The Rockowi, Tajemnicze ataki na SmackDown

» Była Diva WWE Lisa Marie Varon znana także z występów jako Victoria pojawiła się we wtorek na zapleczu SmackDown Live, a następnie opublikowała pewien krótki wpis na swoim oficjalnym profilu na facebooku:

”WWE Women’s Ladder Match był niesamowity. Chciałam pogratulować dziewczynom, jednak nie otrzymałam zgody na wejście do ringu. Może uda się następnym razem”.

» WWE Hall of Famer Jerry The King Lawler w najnowszym odcinku Dinner With The King wypowiedział się na temat możliwych powrotów do ringu Generalnych Managerów RAW i SmackDown:

”Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce do ringu powróci Kurt Angle jednak co się wtedy stanie z jego obecną pozycją na Monday Night RAW? Czy będzie walczącym Generalnym Managerem? Chciałbym odnieść się do dwóch osób. Wydaje mi się, że jeśli panowie powrócą do ringu to pozostaną na swoich stanowiskach jednak nie robiłbym tego na ich miejscu. Wiem, że oboje woleli by występować w ringu, ale czego nie robi się dla biznesu?”.

» Thea Trinidad, czyli nowy nabytek federacji World Wrestling Entertainment za pośrednictwem Twittera podziękowała The Rockowi za współpracę w czasie nagrywania filmu oraz za miłe słowa jakie zostały opublikowane w dniu wczorajszym na oficjalnym profilu Dwayne’a Johnsona na Twitterze:

» Wszystko wskazuje na to, że historia dotycząca tajemnicznych napastników, którzy jakiś czas temu zaatakowali Breezango wciąż pozostaje nierozwiązana i nie wiadomo kto stoi za tymi atakami. Na pewno nie jest to drużyna The Ascension, która została przesłuchana na SmackDown Live jednak w tym samym momencie ktoś pokiereszował biuro byłych pretendentów do pasów tag teamowych SmackDown Live. Jak myślicie kto według Was stoi za tajemniczymi atakami? The Colons?