Wywiad promujący Slammiversary XV, Debiut Mauro Ranallo w NXT TV, Film z udziałem Braya Wyatta, Summer Rae w Maxim HOT 100

» Scott Steiner był częścią konferencji prasowej, która miała na celu wypromowanie niedzielnej gali PPV Slammiversary XV. Poniżej przedstawiamy najważniejsze wypowiedzi jakie padły z ust byłego zawodnika WWE:

Twój konflikt z Dixie Carter:

”To znaczy człowieku (Dixie Carter) to wielki żart. W zasadzie to ona ma teraz przysłowiowy ból dupy. Mówiłem prawdę na temat Hulka Hogana jednak ona odpuściła tą sprawę, więc zobaczymy co się wydarzy. Jednak to jeszcze nie koniec”.

Ulubiony moment w TNA:

”Pytasz o mój ulubiony moment w TNA? Wprowadzenie Main Event Mafii. Największe gwiazdy były w jednym miejscu i to było coś niesamowitego. Za każdym razem, gdy wchodzili do ringu to panowie tworzyli różne ciekawe historie. Do tej pory praca MEM była najwyżej oceniana jeśli chodzi o wszystkie drużyny, które przewinęły się przez TNA”.

Różnica między zarządzaniem federacją przez Jeffa Jarretta, a Dixie Carter:

”Istnieje wielka różnica między tymi osobami. Kiedy ludzie spotykają Jeffa to wiedzą, że jest on człowiekiem, który wie co chce robić, a tego samego nie można powiedzieć na temat Dixie”.

» Powracający do federacji World Wrestling Entertainment Mauro Ranallo za pośrednictwem Twittera postanowił wypowiedzieć się na temat swoich oczekiwań odnośnie wczorajszego odcinka WWE NXT:

» Portal internetowy PWInsider.com informuje o tym, że jakiś czas temu WWE nagrywało krótki materiał wideo z młodym aktorem, który wcielił się w rolę Braya Wyatta. Na obecną chwilę nie wiemy jakie plany mają oficjele odnośnie tego filmiku. Warto jednak dodać, że na najbliższej gali WWE PPV Great Balls of Fire Bray Wyatt zmierzy się z Sethem Rollinsem.

» WWE Women Summer Rae pojawiła się w tym tygodniu w Palladium w Hollywood na imprezie Maxim HOT 100. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z tego wydarzenia, które zostały opublikowane na prywatnym profilu zawodniczki: