Ważne wyznanie The Miza i Maryse, John Cena nie pojawi się na RAW przed No Mercy?, Śmierć legendarnego wrestlera, Vince McMahon przekreśla kolejne plany Triple H

» Portal internetowy The Wrestling Observer Newsletter podał informację dotyczącą ważnego ogłoszenia Maryse oraz The Miza na poniedziałkowym odcinku Monday Night RAW. Otóż obecne gwiazdy czerwonego rosteru przez długi czas utrzymywali to w tajemnicy i niemal wszyscy dowiedzieli się o ciąży Maryse dopiero dzięki segmentowi Miz TV.

» Wszystko wskazuje na to, że 16-krotny mistrz WWE John Cena nie pojawi się na ostatnim RAW poprzedzającym galę No Mercy, a powodem takiej decyzji może być fakt iż zawodnik ma pojawić się na live evencie w Chinach z udziałem gwiazd niebieskiego rosteru.

» W dniu wczorajszym w wieku 74 lat zmarł Otto Wanz, czyli największa gwiazda wrestlingu pochodząca z Austrii. W latach 70-tych Otto występował jako bokser, a następnie swoją przygodę z profesjonalnym wrestlingiem związał z federacją New Japan Pro Wrestling. Kolejnym etapem w jego karierze była federacja Catch Wrestling Association, gdzie występowali w późniejszym czasie także takie postacie jak: JBL, Jushin Liger, Road Warrior Hawk, Terry Funk oraz Owen Hart.

» Billi Bhatti poinformował o tym, że prezes federacji World Wrestling Entertainment Vince McMahon przekreślił plany dotyczące możliwego starcia z udziałem kobiet WWE oraz kobiet UFC na Survivor Series, ponieważ pomysłodawcą takiego rozwiązania był WWE COO Triple H, a nie Vince, który na obecną chwilę posiada ostatnie słowo w federacji i to do niego należy każda ważniejsza decyzja. Jak się okazuje Vince chce, aby na WrestleManii 34 doszło do pojedynku z udziałem Rondy Rousey oraz jego córki Stephanie McMahon, która już dawno nie prezentowała swoich umiejętności ringowych.