Planowany powrót Johna Ceny, Jay Lethal nie dla WWE?, Powrót Miza do MTV, Triple H w Hall of Fame

» We wcześniejszych newsach informowaliśmy Was o dacie powrotu Brocka Lesnara oraz Paula Heymana do telewizji. Według kilku portali internetowych 4 lipca na SmackDown Live powróci John Cena jednak nie wiadomo na ile są to wiarygodne wiadomości. Wszystkiego dowiemy się dopiero za dwa miesiące. Myślicie, że John Cena po powrocie do WWE będzie odgrywał ważną rolę na niebieskiej tygodniówce?

» Ring of Honor star Jay Lethal udzielił wywiadu dla Post and Courier, w którym wypowiedział się na temat obecności swojego nazwiska na liście gwiazd, które powinny znaleźć się w WWE:

”To zabawne, ponieważ kiedy rozpocząłem swoją przygodę z wrestlingiem moim głównym celem była praca w WWE. To był bardzo ważny cel dla mojego pokolenia, więc nie mówię, iż jest to coś czego nie chciałbym zrobić. Gdybym jednak dowiedział się o tym, że nigdy nie będę pracował dla WWE to jakoś bym się tym nie zmartwił. Wydaje mi się, że moja kariera jest kompletna i zrobiłem wszystko co dla mnie najlepsze”.

» Za 3 dni do MTV powróci The Miz, który będzie gospodarzem programu „Invasion of the Champions: Reunion”. Sam zawodnik podziękował MTV za szansę bez, której z pewnością nie byłby w tym miejscu, w którym obecnie się znajduje.

» W poniższym materiale wideo WWE COO Triple H wypowiedział się na temat wprowadzenia go do Boys & Girls Club Hall of Fame. Warto zaznaczyć, że oprócz niego do gali sław zostały włączone takie osoby jak między innymi WNBA star Skylar Diggins, MLBPA Executive Director Tony Clark, Dallas Cowboys tight end Jason Witten, actor Anthony Anderson, Dr. Dante Lauretta oraz Dr. Philip Schein: