Szczegóły nowych projektów WWE w Wielkiej Brytanii, Kolejny udany występ War Machine, Triple H o starciu Takera z Johnem Ceną

» Portal The Wrestling Observer Newsletter informuje, że w grudniu tego roku federacja World Wrestling Entertainment pojawi się w Wielkiej Brytanii z live eventami. W styczniu zeszłego roku został zorganizowany turnieju, który wyłonił pierwszego WWE United Kingdom Championa. To tutaj pierwszym mistrzem został Tyler Bate po pokonaniu Marka Andrewsa. WWE chce także otworzyć WWE Performance Center w Wielkiej Brytanii co umożliwi prowadzenie szkoleń brytyjskim trenerom. WWE odnowiło także kontrakty Pete’a Dunne’a, Marka Andrewsa, Tylera Bate’a, Trenta Sevena oraz Wolfganga opiewające na kwotę 20-50 tysiąca funtów. W ostatnim czasie z federacją związał się Zack Gibson, jednak będzie on występował w brytyjskim projekcie, nie w NXT.

» WWE NXT Superstars ‘War Machine’, czyli Hanson oraz Raymond Rode wystąpi podczas ostatniego live eventu NXT w Jacksonville. Panowie pokonali Cezara Bononiego oraz Adriana Jaoude. W swoim debiucie, który miał miejsce 18 marca w Sebring, wrestlerzy pokonali Killiana Daina oraz Marcela Barthela:

» WWE COO Triple H wypowiedział się na temat potencjalnego starcia z udziałem The Undertakera oraz Johna Ceny na WrestleManii 34:

”Widzieliście jak John Cena wysłał mu oświadczenie? Nie jestem pewien, czy to się odbędzie 8 kwietnia. Oni na to zasłużyli. Spójrzcie na to co osiągnęli zarówno The Undertaker jak i John Cena. Panowie zyskali prawo do dyktowania tego co chcą. Bycie The Undertakerem nie jest proste”.