Alexa Bliss na temat Nia Jax, Matt Jackson o współpracy Cody’ego z Kennym Omegą, Zapowiedź eventu ROH Masters of the Craft

» WWE RAW Women’s Champion Alexa Bliss udzieliła wywiadu dla SportsNet, w którym wypowiedziała się na temat starcia z Nia Jax podczas WrestleManii 34:

”Czuję, że nasz pojedynek będzie historią. Ludzie powinni skupić się na historii jaką opowiadamy, a nie na ruchach ringowych. Jesteśmy najlepszymi przyjaciółkami, ludzie wiedzą iż mamy problemy, więc chcą abyśmy pojawili się w ringu na WrestleManii i stworzyli coś fizycznego, wyjątkowego”.

» Matt Jackson z The Young Bucks udzielił wywiadu dla ESPN, w którym wypowiedział się na temat budowania postaci przez Cody’ego Rhodesa oraz Kenny’ego Omegi:

”Mają bardzo dużo pasji do wrestlingu. Cody jest facetem, który nigdy nie poddaje się, zawsze myśli o wrestlingu. Kenny jest taki sam, jest pasjonatem biznesu. Oni myślą także o budowaniu swojej postaci w taki sposób, aby one były prawdziwe. Panowie zbudowali swoje postacie od samych podstaw. Cody pełni rolę złego faceta natomiast Kenny jest tym dobrym i dlatego ich współpraca działa bardzo dobrze”.

» Federacja Ring of Honor ogłosiła, że 15 kwietnia w Columbus odbędzie się event Masters of the Craft, podczas którego Cody zmierzy się z Mattem Tavenem w First Blood Matchu, natomiast Jay Lethal zmierzy się z Jonathanem Greshamem.