Uwaga na Spoilery! The Miz weźmie udział w kwalifikacjach MiTB, Komentarz Nia Jax po walce z Alexą Bliss, Materiał promujący MiTB 2018

» W poniższym materiale wideo Renee Young, Peter Rosenberg oraz The Miz wypowiedzieli się na temat wydarzeń, które miały miejsce podczas gali WWE PPV BackLash. Miz powiedział, że we wtorek pojawi się na SmackDown Live, aby wziąć udział w Money In the Bank qualifying matchu, który pozwoli mu na zdobycie walizki MiTB oraz realizację jej w walce o WWE Championship. Mike dodał, że pomimo przegranej z WWE Intercontinental Championem Sethem Rollinsem na BackLash, wciąż jest na szczycie.

» WWE RAW Women’s Champion Nia Jax za pośrednictwem Twittera opublikowała następujące ogłoszenie w kierunku Alexy Bliss, która została zatrzymana na BackLash:

”Nie powinieneś zajmować się tyranami oraz ludźmi, którzy chcą Cię zniechęcić. Czasem dobrze jest umieścić ich we właściwym miejscu. #AndStill #NotLikeMost #TheIrresistibleForce”.

» W poniższym materiale wideo przedstawiamy zapowiedź gali WWE PPV Money in the Bank, która odbędzie się 17 czerwca w Allstate Arenie w Rosemont.