Uwaga na Spoilery! Pretendenci do pasów TT, Przerwany streak, Dark Match po RAW, Ostatni pojedynek Drew Galloway’a, Propozycja Nia Jax

» Podczas wczorajszego odcinka RAW odbył się Tag Team Turmoil Match o miano pretendentów do RAW Tag Team Championship. Zwycięzcami tego starcia okazali się być Sheamus oraz Cesaro, którzy pokonali Enzo Amore & Big Cass, Heath Slater & Rhyno, Luke Gallows & Karl Anderson oraz The Golden Truth. Po pojedynku pretendenci zaatakowali Golden Truth, ale zostali przegonieni przez obecnych mistrzów The Hardy Boyz. We wcześniejszym newspacku informowaliśmy Was o streaku 36 pojedynków nie przegranych przez The Golden Truth. Jednak ta passa została przerwana w starciu na RAW.

» Federacja WhatCulture Pro Wrestling na swoim oficjalnym kanale na YouTubie opublikowała materiał wideo z ostatniego pojedynku Drew Galloway’a, w którym zmierzył się z Codym Rhodesem:

» W poniższym nagraniu wideo otrzymaliśmy krótką rozmowę RAW Women’s Champion Alexy Bliss z Nia Jax. Mistrzyni obiecała przyjaciółce, że gdy ta skończy z Bayley to zmierzą się ze sobą o tytuł:

» Po zejściu wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW odbył się dark match, w którym Dean Ambrose pokonał The Miza i zachował Intercontinental Championship. Następnie po pojedynku pretendent do pasa otrzymał trzykrotnie Dirty Deeds. Warto także zaznaczyć, że w O2 Arenie w Londynie zgromadziło się ponad 17 tysięcy fanów WWE, którzy jak zwykle w niesamowity sposób dopingowali swoich ulubieńców z czerwonego rosteru.