Powrót Brocka Lesnara na RAW, Face turn Samoa Joe, Emma powróciła do ringu, Nowa obsada Total Divas, Walka rewanżowa na RAW

» Po dwumiesięcznej nieobecności do ringu powróci WWE Universal Champion Brock Lesnar, który zawita na dzisiejszym Monday Night RAW jednak nie wiadomo, czy dojdzie do konfrontacji z jego najbliższym przeciwnikiem Samoa Joe, który jest w trakcie face turnu.

» Podczas weekendowego live eventu WWE w Jackson powróciła Emma, która przez kilka ostatnich tygodni zmagała się z urazem ramienia. Podczas wspomnianego eventu Emma wraz z Alexą Bliss oraz Nia Jax musiały uznać wyższość swoich rywalek w składzie: Mickie James, Sasha Banks oraz Dana Brooke.

» Dokładnie dwa dni temu w internecie pojawiła się informacja dotycząca dołączenia RAW Women’s Champion Alexy Bliss oraz Nia Jax do nowego sezonu Total Divas. Natomiast z programem pożegnała się Eva Marie, która jak wiadomo od dłuższego czasu jest nieobecna w WWE tv.

» Wszystko wskazuje na to, że podczas dzisiejszego odcinka WWE Monday Night RAW będziemy świadkami starcia rewanżowego o RAW Tag Team Championship z udziałem obecnych mistrzów Shamusa oraz Cesaro, a także The Hardy Boyz. Warto wspomnieć o tym, że podczas ostatniej gali WWE Extreme Rules panowie z Europy odebrali pasy swoim przeciwnikom w steel cage matchu.