Uwaga na Spoilery! Steel Cage match na Extreme Rules, Nieobecność Charlotte na SmackDown?, Atak na Enzo Amore, Pojedynki na RAW

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW The Hardy Boyz ogłosili, że na gali Extreme Rules zmierzą się z Cesaro i Sheamusem o RAW Tag Team Championship w Steel Cage Matchu. Warto dodać, że tego samego dnia Matt Hardy pokonał Sheamusa dzięki czemu mógł wybrać stypulację do ich walki. Gala Extreme Rules odbędzie się 4 czerwca w Royal Farms Arena w Baltimore:

» W tym tygodniu była RAW Women’s Champion Charlotte Flair, Ric Flair oraz Kurt Angle pojawią się na międzynarodowym targu ‘International Licensing Expo’ w Las Vegas przez co istnieje spora możliwość, że zawodniczka przegapi dzisiejszy odcinek SmackDown Live.

» W trakcie trwania RAW doszło do dziwnej sytuacji z udziałem Enzo Amore, który został brutalnie zaatakowany przez nieznanego osobnika co nie spodobało się jego tag team partnerowi oraz WWE Hall of Famerowi Kurtowi Angle, który obiecał, że wyjaśni tą sytuację:

» Podczas przyszłotygodniowego odcinka czerwonej tygodniówki obejrzymy Triple Threat Match z udziałem Finna Balora, Braya Wyatta oraz Samoa Joe, a także Singles Match z udziałem dwóch byłych członków The Shield, czyli Romana Reignsa i Setha Rollinsa.