Uwaga na Spoilery! Porażki mistrzów na PPV, Paul Heyman na RAW?, Debiut na RAW oraz WWE Main Event

» W roku 2017 mieliśmy okazję obserwować poczynania czterech mistrzów WWE, ale najważniejsze jest to, że żaden z nich nie był w stanie skutecznie obronić tytułu na gali Pay Per View. W 2016 roku AJ Styles miał bardzo dobre panowanie jako mistrz jednak w 2017 roku stracił swój tytuł w starciu z Johnem Ceną na Royal Rumble, czyli na pierwszej gali roku. Następnie John Cena stracił swój pas na gali Elimination Chamber na korzyść Braya Wyatta jednak ten z kolei na WrestleManii 33 przegrał z Randym Ortonem. Ówczesny mistrz na niedzielnej gali BackLash musiał uznać wyższość………Jindera Mahala.

» Podczas wczorajszego RAW otrzymaliśmy segment z udziałem Finna Balora, który wypowiedział się na temat swojego występu na gali Extreme Rules jednak jego dalsza wypowiedź została przerwana przez managera WWE Universal Championa Brocka Lesnara, czyli przez Paula Heymana, który jak zwykle miał od siebie do dodania kilka słów. Finn kazał przekazać Brockowie, że to on zostanie pretendentem do pasa i wkrótce mu go odbierze:

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW zadebiutował były NXT Superstar Elias Samson, który pokonał Deana Ambrose’a przez dyskwalifikację w momencie, kiedy został zaatakowany przez The Miza. Podczas czerwcowej gali Extreme Rules Dean Ambrose zmierzy się z The Mizem o IC Championship:

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Main Event w federacji zadebiutował nowy komentator Vic Joseph, który w przeszłości pełnił rolę spikera w House of Hardcore oraz w stacji CBS Sports.

Tonight @vicjosephwwe makes his commentary debut on #WWE #MainEvent!

Post udostępniony przez WWE (@wwe)