Pretendenci do pasa Universal w akcji, Przeciwnik Brocka Lesnara na live eventach, Jason Jordan w Miz TV, Przesłanie Finna Balora w kierunku Braya Wyatta, Bayley dumna ze swojego zwycięstwa

» Podczas przyszłotygodniowego odcinka WWE Monday Night RAW odbędzie się triple threat match z udziałem Brauna Strowmana, Samoa Joe oraz Romana Reignsa. Cała trójka zmierzy się z obecnym mistrzem, czyli Brockiem Lesnarem na najbliższej gali PPV SummerSlam. Jak myślicie, który z zawodników będzie w stanie zdobyć Universal Championship?

» Według najnowszych doniesień obecny WWE Universal Champion Brock Lesnar weźmie udział w dwóch najbliższych live eventach, które odbędą się odpowiednio w Detroit w Joe Louis Arena oraz 12 sierpnia w Tampa, gdzie udział wezmą tylko i wyłącznie gwiazdy niebieskiego brandu SmackDown + Lesnar. Na obecną chwilę wiemy tylko tyle, że Brock zmierzy się z Samoa Joe o tytuł Universal.

» Po zejściu z anteny poniedziałkowego odcinka Monday Night RAW dowiedzieliśmy się, że w przyszłym tygodniu odbędzie się specjalny odcinek Miz TV z udziałem byłego mistrza SmackDown Live Tag Team Jasona Jordana. Oczywiście gospodarzem Miz TV będzie The Miz.

» Na oficjalnym kanale WWE na YouTubie pojawił się krótki materiał wideo, w którym pierwszy mistrz WWE Universal Finn Balor wysyła oświadczenie w kierunku Braya Wyatta po tym jak były lider The Wyatt Family brutalnie zaatakował go na Monday Night RAW:

» Tymczasem w poniższym materiale wideo pretendentka do pasa RAW Women’s, czyli Bayley wypowiedziała się na temat swojego zwycięstwa na Monday Night RAW, gdzie musiała zmierzyć się z Sashą Banks, a także o szansie, której nie może zmarnować podczas gali SummerSlam: