Pretendenci do pasa Universal, Tommaso Ciampa żegna Gargano, Jinder Mahal o niepewności fanów WWE, Status Mojo Rawleya w WWE

» Podczas poniedziałkowego odcinka Monday Night RAW pojawił się Paul Heyman, który włączył się w segment prowadzony przez Finna Balora, w którym pochwalił byłego mistrza WWE Universal i uznał go jako najbardziej utalentowanego zawodnika w federacji jednak jego zdaniem pojedynek z Brockiem Lesnarem mógłby skończyć się tragedią. W ostatnim odcinku Wrestling Observer Radio Dave Meltzer wyjawił, że jego zdaniem pretendentem do pasa zostanie Seth Rollins bądź Finn Balor, a następnie jeden z nich zmierzy sięz Brockiem Lesnarem na gali Great Balls of Fire.

Ostatnio w internecie sporo mówi się o tym, że przeciwnikiem Lesnara na gali SummerSlam będzie Braun Strowman, a następnie Bray Wyatt bądź Samoa Joe co w późniejszym czasie doprowadzi do walki Romana Reignsa z Lesnarem na WrestleManii 34 oczywiście o WWE Universal Championship.

» WWE NXT Superstar Tommaso Ciampa za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat jego przyjaźni z Johnnym Gargano, którego zdradził podczas zeszłotygodniowego specjalnego eventu NXT TakeOver w Chicago:

» WWE Champion Jinder Mahal udzielił wywiadu dla USA Today’s, w którym wypowiedział się na temat zainteresowania jego osobą ze strony fanów WWE:

”W mojej przyszłości widzę walki z Randym Ortonem oraz AJ Stylesem, jednak mam także nadzieję na możliwość zmagania się z Johnem Ceną oczywiście tylko wtedy kiedy powróci on na SmackDown. Wiem, że jeszcze sporo osób uważa, iż nie nadaję się na bycie materiałem na mistrza. Pokonanie kogoś takiego jak John Cena z pewnością przekona ich do mnie”.

» Tegoroczny zwycięzca Andre the Giant Battle Royal, Mojo Rawley za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat swojej nieobecności na gali PPV BackLash oraz ostatnim odcinku SmackDown Live. Jednak jak wiatomo zawodnik ten pojawił się w dark matchu niebieskiej tygodniówki: