Uwaga na Spoilery! Konflikt Setha Rollinsa z Bray’em Wyattem, Ambulance Match na GBOF, Goldust vs R’Truth na RAW, Zapowiedź najbliższej gali WWE

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW w ringu pojawił się Seth Rollins, który podziękował fanom za wsparcie na jakie może liczyć, a także zachęcić wszystkich do kupna gry WWE 2K18, która niedługo będzie dostępna w sprzedaży. Niestety fani gier na PC będą musieli jeszcze poczekać na premierę tej gry. W trakcie segmentu pojawił się Bray Wyatt i doszło do brawl z udziałem tej dwójki co może doprowadzić do ich pojedynku na najbliższej gali WWE PPV z udziałem gwiazd czerwonego rosteru.

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW powrócił Braun Strowman, który odwrócił uwagę Romana Reignsa jednak ten musiał uznać wyższość pretendenta do pasa WWE Universal Samoa Joe. Po krótkiej przerwie jaka miała miejsce na RAW Generalny Manager Kurt Angle ogłosił, że na najbliższej gali Great Balls of Fire Roman Reigns zmierzy się z Braunem Strowmanem w Ambulance Matchu.

» W przyszłym tygodniu na Monday Night RAW obejrzymy starcie z udziałem R’Trutha oraz Goldusta:

» W poniższym materiale wideo przedstawiamy zapowiedź walki wieczoru gali Great Balls Of Fire podczas, której Samoa Joe zmierzy się z Brockiem Lesnarem o WWE Universal Championship: