Roman Reigns o walce z Brockiem Lesnarem, Braun Strowman o byciu The Monster Among Menem, Jinder Mahal o drugiej szansie w WWE

» WWE RAW Superstar Roman Reigns udzielił wywiadu dla WWE.com, w którym wypowiedział się na temat starcia z Brockiem Lesnarem podczas WrestleManii 34:

”Był to najtrudniejszy pojedynek dla mnie, ponieważ wszyscy wiemy jakim zawodnikiem jest Brock Lesnar i co potrafi zrobić ze swoim przeciwnikiem, kiedy znajdzie się z nim w ringu. On jest jednym z największych i najszybszych sportowców pod względem fizycznym, z którymi miałem okazję przebywać w ringu. Co prawda w przeszłości miałem okazję współpracować z Triple H oraz The Undertakerem, ale to Brock był moim najtrudniejszym przeciwnikiem. Nie boję się go i chce z nim ponownie stanąć w ringu”.

» WWE RAW Superstar Braun Strowman wystąpił gościnnie w podcaście Sama Robertsa, w którym wypowiedział się na temat bycia The Moster Among Menem:

”Od samego początku chodziło o, to że chciałem być złym facetem demonstrującym swoją nadludzką siłę. Chciałem siać spustoszenie w WWE. Niestety podróżowanie łączy się z stresem, a to nie wpływa najlepiej na moją postawę przez co jestem lekko sfrustrowany. W rzeczywistości, kiedy walczę z innymi wrestlerami, to naprawdę nimi rzucam. Curt Hawkins o tym przekonał się najbardziej. Co tydzień staram się wychodzić na RAW i kontynuować niszczenie swoich przeciwników, jednak nie zawsze mam taką możliwość”.

» WWE Superstar Jinder Mahal udzielił wywiadu dla Calgary Sun, w którym wypowiedział się na temat drugiej szansy jaką otrzymał od WWE:

”Mój rozwój w WWE był zależy od mojej fizycznej transformacji. Moja transformacja reprezentuje coś więcej niż tylko głęboką skórę, reprezentuje moją motywację i chęć do udoskonalania swojego ciała. Podczas weekendu z WrestleManią wykonałem program kulturystyczny, który wymagał odpowiedniej diety oraz ćwiczeń, a było to niezwykle trudne zadanie. Na szczęście nie przegapiłem żadnego posiłku oraz treningu”.