The Miz o przybyciu do WWE, William Regal wciąż w Japonii, Moose na tournee Impact Wrestling UK, Gwiazdy WWE na spotkaniu

» WWE RAW Superstar The Miz w rozmowie dla Bleacher Report wypowiedział się na temat korzystania ze swojego gimmicku w MTV Real World oraz przyłączenia do WWE w 2006 roku:

”The Miz pojawił się w MTV tylko po to, aby powiedzieć co czuję oraz, że nie ma żadnych przeciwwskazań korzystania ze swojego gimmicku. Jego postać stała się bardzo popularna. Cieszyłem się z możliwości dołączenia do WWE, ponieważ teraz jestem kimś i wiele wpływowych osób żyję ze mną w dobrych warunkach co mnie bardzo cieszy”.

» WWE NXT GM William Regal za pośrednictwem Twittera opublikował zdjęcie ze swojego pobytu w Japonii. Obok legendy WWE znalazł się Yuji Nagata(legenda japońskiego wrestlingu):

» Impact Wrestling Superstar Moose ogłosił, że podczas najbliższego tournee po UK będzie bronił swojego pasa Impact Grand Championship w takich federacjach jak WCPW, OTT, 5Star, IPWUK oraz Fight Nation:

» W tym tygodniu informowaliśmy o obecności Rica Flaira, Kurta Angle oraz Charlotte Flaira w Las Vegas podczas International Licensing Expo w Mandalay Bay Convention Center. Jak się okazało oprócz wyżej wymienionych gwiazd federację WWE reprezentuje także Mojo Rawley: