Becky Lynch vs Asuka na Royal Rumble, The Miz i Shane McMahon powalczą o SmackDown Tag Team Titles, Oświadczenie byłej SmackDown Women’s Champion

» Na wtorkowym SmackDown Live, Becky Lynch pokonała Charlotte Flair i Carmellę w Triple Threat Matchu, dzięki czemu na Royal Rumble zmierzy się z Asuką o SmackDown Women’s Championship. Będzie to druga konfrontacja z udziałem Asuki oraz Lynch. Pierwsza miała miejsce w lipcu 2016 roku podczas live eventu w Tokyo, gdzie Asuka zachowała NXT Women’s Championship.

» The Miz oraz Shane McMahon staną przed szansą na zdobycie pasów tag teamowych SmackDown podczas najbliższej gali WWE PPV Royal Rumble. Przeciwnikami wcześniej wspomnianej dwójki będą obecni mistrzowie czyli Sheamus oraz Cesaro tworzący drużynę The Bar. Na wczorajszym odcinku SmackDown Live, The Miz wyzwał The Bar do walki o pasy mistrzowskie o czym możecie dowiedzieć się w raporcie, który widnieje na głównej stronie.

» Tej samej nocy była SmackDown Women’s Champion Naomi poinformowała, że będzie uczestniczką kolejnego 30-osobowego Women’s Royal Rumble Matchu podczas Royal Rumble. W chwili pisania tego tekstu zostało 17 miejsc do obsadzenia.