The Miz gospodarzem segmentu na SmackDown, Czy Braun Strowman pokona Brocka Lesnara?, Konfrontacja Becky Lynch z Asuką

» WWE poinformowało, że The Miz będzie gospodarzem “The Best Birthday Bash In the World” for Shane McMahon podczas wtorkowego odcinka SmackDown Live, który odbędzie się w Birmingham. Podczas show będziemy świadkami starcia z udziałem Carmelli oraz Sonii Deville, a także Reya Mysterio z Andrade “Cien” Almasem. Poniżej przedstawiamy tweet The Miza udostępniony na Twitterze:

» Na oficjalnej stronie federacji World Wrestling Entertainment pojawiła się sonda, w której fani mogą głosować, na to czy Braun Strowman pokona Brocka Lesnara podczas PPV Royal Rumble i zdobędzie WWE Universal Championship. W chwili pisania tego artykułu 65 procent głosujących odpowiedziało w następujący sposób:

“Tak, bestia pokona Brocka Lesnara” – 65 procent
“Nie, nie z tym kontuzjowanym łokciem” – 35 procent

» Na oficjalnym kanale WWE na YouTubie pojawił się materiał z zeszłotygodniowej walki wieczoru, która miała miejsce na SmackDown Live. Becky Lynch pokonała Carmellę oraz Charlotte Flair, dzięki czemu na gali PPV Royal Rumble zmierzy się z Asuką o SmackDown Women’s Championship. Jak myślicie, czy po styczniowym PPV poznamy nową mistrzynię kobiet niebieskiego brandu?