Mark Henry zadowolony z postępów Bayley, Stephanie McMahon o sukcesie WWE NXT UK, WWE 205 Live emitowane we wtorki

» WWE RAW Women Bayley za pośrednictwem Twittera otrzymała pochwałę od WWE Hall of Famera Marka Henry’ego za ciężką pracę, którą wykonuje przed Monday Night RAW oraz WWE PPV Royal Rumble, czyli galą która odbędzie się w tym miesiącu:

» Stephanie McMahon za pośrednictwem Twittera pogratulowała swojemu mężowi, Triple H oraz ekipie WWE NXT UK z okazji otwarcia WWE UK Performance Center oraz eventu TakeOver w Blackpool, który miał miejsce w zeszłą sobotę:

“Jestem bardzo dumna z Triple H oraz całego zespołu NXT UK za wprowadzenie na brytyjski rynek Performance Center oraz zorganizowanie pierwszego eventu NXTUKTakeOver: Blackpool. Celem WWE jest znalezienie elitarnych sportowców i dostarczenie emocji fanom WWE”.

» WWE poinformowało, że tygodniówka WWE 205 Live będzie emitowana we wtorkowe wieczory, a powtórki będą dostępne w sieci WWE Network dzień później po zejściu z anteny WWE NXT oraz WWE NXT UK.

“WWE 205 Live powraca we wtorkowe wieczory! Począwszy od wtorku 15 stycznia. W tym tygodniu odbędzie się Open Challenge z udziałem WWE Cruiserweight Championa Buddy’ego Murphy, który przygotowuje się do obrony swojego tytułu mistrzowskiego w Fatal 4-Way Matchu na PPV Royal Rumble. Murphy zamierza zmierzyć się z najlepszymi zawodnikami na świecie, więc daje szansę każdemu na pokazanie swoich umiejętności. Odcinek zostanie wyemitowany następnego dnia w sieci WWE Network po zejściu z anteny WWE NXT oraz WWE NXT UK”.