Mark Henry na temat wprowadzenia do Hall of Fame, Zmiana The Fabulous Moolah Battle Royal, Ronda Rousey o swoim debiucie na WrestleManii 34

» WWE Superstar Mark Henry udzielił wywiadu dla USA Today For The Win, w którym wypowiedział się na temat wprowadzenia do Hall of Fame:

”Trochę to trwało. Byłem w Los Angeles i wiecie co… Otrzymałem telefon z informacją o wprowadzeniu do Hall of Fame. To było po prostu przytłaczające uczucie. Moja twarz zrobiła się gorąca, padło kilka łez. Poczułem, że cały ból z jakim zmagało się moje ciało, wszystkie ofiary które złożyłem były tego warte. Wszystko się opłacało”.

» Stephanie McMahon podczas piątkowej konferencji dotyczącej WrestleManii 35 stwierdziła, że WWE nie planuje uhonorować kolejnego byłego talentu przez co zamiast The Fabulous Moolah Memorial Battle Royal otrzymamy WrestleMania Women’s Battle Royal na WrestleManii 34.

» WWE RAW Women Ronda Rousey udzieliła wywiadu dla The Kingston Whig-Standard, w którym wypowiedziała się na temat współpracy z Kurtem Angle podczas WrestleManii 34:

”Jestem niezmiernie wdzięczna za możliwość. Szczerze mówiąc czasami nie potrafię uwierzyć w to co się dzieje. Czuję, że firma dopasowuje swój wysiłek pod każdym względem i można liczyć na każdego. Cieszę się z wielkiego poparcia na jakie mogę liczyć ze strony WWE. Jestem szalona i nie mogę doczekać się mojego pierwszego meczu w historii”.