Shawn Michaels nie wróci do ringu WWE, Początek konfrontacji Sashy Banks z Rondą Rousey, Oświadczenie w sprawie kontuzji Chrisa Sabina

» WWE Hall of Famer Shawn Michaels udzielił wywiadu dla Sky Sports Lock, w którym wyjawił, że nie chce już walczyć:

“Już nie chcę tego robić, jedyną rzeczą lepszą niż posiadanie własnego momentu na WrestleManii jest obserwowanie i pomaganie komuś z uczestników. Mieliśmy dobry okres, bardzo nam się, to podobało. Pozwoliłem młodym sportowcom zobaczyć, że się nie boję i nie zostałem przestraszony przez The Undertakera. Nie chcę już walczyć, ale zamierzam zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby każdy w WWE czuł się dobrze”.

» Obecna RAW Women’s Champion Ronda Rousey oraz Sasha Banks za pośrednictwem Twittera wypowiedziały się na temat starcia z Nia Jax i Taminą Snuką, które będzie miało miejsce na poniedziałkowym Monday Night RAW. Sasha udostępniła zdjęcie z WWE 2K19 podsycając spekulacje dotyczące jej konfrontacji z mistrzyniom.

» Federacja Ring of Honor poinformowała, że Flip Gordon oraz Chris Sabin doznali urazów podczas tapingów ROH TV. O pierwszym wymienionym wrestlerze informowaliśmy Was wcześniej na naszej stronie internetowej. Tak prezentuje się oficjalne ogłoszenie ROH:

“Niestety, Ring of Honor może potwierdzić, że zarówno Flip Gordon, jak i Chris Sabin doznali urazów kolana podczas ostatnich wydarzeń, przez co wrestlerzy odczuwają znaczący ból. Na obecną chwilę nie wiadomo na ile poważne są, to urazy, ale życzymy im szybkiego powrotu do zdrowia i mamy nadzieję na to, że wkrótce powrócą do ringu ROH”.