Uwaga na Spoilery! Wielkie plany odnośnie Sashy Banks, Byłe gwiazdy NXT na zapleczu RAW, Jerry Lawler z nowym kontraktem w WWE

» Portal F4WOnline.com informuje, że urzędnicy WWE planują przygotowanie jakiegoś wielkiego segmentu z udziałem Sashy Banks, która zajmie jedno z głównych miejsc podczas WWE PPV Royal Rumble. Gala ta odbędzie się 27 stycznia. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy Sasha stanie przed szansą na zdobycie WWE RAW Women’s Championship.

» Portal PWInsider.com informuje, że EC3, Heavy Machinery, Nikki Cross oraz Lacey Evans pojawili się na backstage’u podczas wczorajszego odcinka Monday Night RAW. Nie ma żadnej informacji odnośnie Larsa Sullivana, który miał zadebiutować w zeszłym tygodniu w głównym rosterze, ale nie doszło do tego z powodu ataku lęku.

» WWE Hall of Famer Jerry Lawler w ostatnim odcinku Dinner With The King poinformował, że podpisał nowy dwuletni kontrakt z federacją WWE, dzięki czemu pojawił się na wczorajszym odcinku Monday Night RAW. Były wrestler zaznaczył, że jego kontrakt wygasł na początku bieżącego tygodnia, ale otrzymał podwyżkę i pojawi się na PPV Royal Rumble.